Polecamy

Polecamy

Pomysł radnego Michała Drobnika na promocję Wschowy

Radny Michał Drobnik informuje:
Wejdź na stronę www.monopoly.pl, zarejestruj się tam (rejestracja jest konieczna)  i oddaj  głos na nasze miasto.
Jest taka możliwość by na planszy nowej gry znalazła się Wschowa, ale potrzebna jest do tego Twoja pomoc !!!! !!

Producent gry Monopoly we wrześniu wypuści na rynek nową wersję swojej gry. Obecnie na stronie www.monopoly.pl jest prowadzone głosowanie, w którym można oddać swoje głosy na miasta, które  miałyby  znaleźć się na planszy nowej gry. Jest 60 miast głównych, a ponad to są miasta z 'dziką kartą'.


Może ustaw sobie stronę Monopoly jako główną i włączając codziennie komputer, oddawaj głos na Wschowę. Nikt sam tego nie zdziała, ale głosując regularnie i razem, możemy przyczynić się do promocji naszej Małej Ojczyzny. Proszę Cię też o cierpliwość w uruchamianiu  strony, ponieważ ładuje się dość wolno.
Aby oddać głos na Wschowę, wejdź  w zakładkę 'ranking' -> miasta z dziką kartą, tam znajdziesz Wschowę, a następnie zagłosuj. Głosować możesz codziennie ale tylko  jeden raz.


Redakcja Wschowskiego Portalu Obywatelskiego dodaje:
Redakcja jak to ma w zwyczaju, zajrzała na stronę Monopoly i stwierdza, co następuje:


1. Wschowa  w niedzielę, o godz. 23.05, zajmowała 196 miejsce. Jeżeli Redakcja dobrze się orientuje, to kilkanaście godzin wcześniej, królewskie miasto jeszcze kręciło się w trzeciej setce. Poza tym kilkanaście godzin wcześniej pierwsze miejsce okupowała miejscowość Świętochłowice, a o godz. 23.05 już Bełchatów – więc mobilizacja w miastach jest widać dość poważna.


2.    Głosy można oddawać do 20 marca 2011 roku.


3.    Z Dzikiej Karty, o której wspomina radny Michał Drobnik oraz regulamin akcji promocyjnej, wprost na planszę gry Monopoly dostaną się dwa pierwsze miasta – więc nie ma co zwlekać, trzeba działać.


4.    Redakcja będzie na bieżąco informowała i komentowała w specjalnych newsach jak miasto pnie się w rankingu, wyprzedzając kolejne miasta.


5.    Redakcja – znana ze swojego wrodzonego optymizmu – informuje, że wszystko jest możliwe i ma na to dowód i to nie byle jaki, bo związany z Monopoly. Otóż trzy lata temu w podobnym konkursie, gdzie na planszy miały szansę znaleźć się wszystkie miasta świata, mieszkańcy Gdyni udowodnili, że mogą powalczyć z największymi metropoliami, dzięki czemu Gdynia została pierwszym polskim miastem, które pojawiło się na planszy Monopoly. A z ciekawostek warto dodać, że  na budynku urzędu miasta Gdyni pojawił się wtedy baner zachęcający do głosowania.


6.    Dlatego, pyta Redakcja Wschowskiego Portalu Obywatelskiego, dlaczego nie? Zróbmy to: głosujmy, promujmy, wyprzedzajmy, wygrywajmy.


7.    Redakcja na koniec tego dość długiego wstępu pozwala sobie bojowo krzyknąć: Wschowa na planszę Monopoly!

Komentarze   

 
#4 Dr H. 2011-03-02 20:55
loNg nie poddaję się i nie zamierzam. Wszyscy moi znajomi z całej Polski zobowiązali się do zagłosowania na Wschowę! Co prawda NO HOPE! Jednak ciekawa, łącząca wszystkich miłośników Wschowy inicjatywa.
 
 
#3 loNg 2011-03-02 08:17
dziękujemy za poparcie inicjatywy. co do poprzedzających moją wypowiedź komentarzy, Dr H. wizualizacja walki szablami z czołgami trafiona ale poddawać się nie można :) natomiast pablo co nieprzemyślaneg o widzisz w całej akcji? oczywiście Wschowa wystartowała z pewnym opóźnieniem ale nawet jeżeli nie uda nam się wygrać, fajnym wydaje mi się jednoczenie naszego społeczeństwa w kwestiach Wschowy. może od takich małych akcji powstanie jedno w miarę spójne miasto, które będzie potrafiło zebrać się w chwilach ważnych. a poza tym Wschowa awansuje w rankingu z dnia na dzień i im wyżej będziemy, tym większe prawdopodobieńs two, że ktoś nas zauważy :) pozdrawiam!
 
 
#2 Dr H. 2011-03-01 06:35
Z szabelką na czołgi, do boju! Ja już zagłosowałem! Brakuje nam jednego zera do ilości mieszkańców żeby się znaleźć na monopoly.
 
 
#1 pablo 2011-02-28 06:23
Niestety obawiam się że nie mamy szans - nie chcę marudzić ale czysto matematycznie - nie mamy szans :). Fajny zryw ale chyba trochę nie przemyślany.
 

Ostatnie komentarze

 • Rafaello diTravelfan
  Hej ! Jestem świeżo po lekturze Twojej barwnej relacji z imprezy Kolory pustynnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • www.
  Nie do końca ze wszystkim się zgodzę, ale w gruncie rzeczy dobrze napisane i będę ...

  Czytaj więcej...

   
 • Krystyna
  Brawo Janeczko - są miejsca,gdzie rządzi przyroda, a nie pseudoturyści jakiejkolwiek ...

  Czytaj więcej...

   
 • anastazja
  świetnie autor opisuje swoje wojaże w lutym i ja lecę do Indii i trochę się ...

  Czytaj więcej...

   
 • http://www.
  Bardzo dobrze powiedziane, w wielu kwestiach się zgadzam.

  Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.