Komunikaty i oświadczenia

Komunikaty i oświadczenia

Komunikaty i oświadczenia

Sprostowanie

       W związku z tym, że Gazeta Lubuska, za którą bezkresu.pl opublikowało tekst Adama Muszkiety pt. "Batalia o pietruszkę" ściągnęła ze swojej strony powyższy tekst oraz 15 marca br. opublikowała sprostowanie w sprawie powyższego tekstu, redakcja bezkresu.pl również wycofała ze swojej strony powyższy tekst. Poniżej - za Gazetą Lubuską - zamieszczamy sprostowanie.

Lista życzeń

W okresie Bożego Narodzenia i końca roku inaczej postrzegamy rzeczy i zjawiska niż na co dzień. Łatwiej podejmuje się wiele decyzji - od błahostek, takich jak zakup nowego telewizora do poważniejszych spraw, takich jak próba nawiązania kontaktu z osobą, z którą nie rozmawialiśmy już od wielu lat. Mamy też zwyczaj wyrażania życzeń i ich składania, tym z którymi się spotykamy. Chociaż jestem przeciwnikiem masowego rozsyłania maili i SMS’ów z życzeniami to jednak „masowe” złożenie życzeń naszym Czytelnikom już nie nosi znamion masowości choćby dlatego, że przeczytane one zostaną tylko przez zainteresowanych.

Życzenia od bezkresowej redakcji

Zbliżają się Święta. Najbliższe dni mogą być szczególnymi dniami dla wielu z nas.

W tym roku bliskość Wielkanocy oraz Świąt 1 i 3 Maja nastraja do radosnej refleksji. Dzięki temu czasowemu zbliżeniu radość świętowania może przeżywać prawie każdy. Nie możemy sobie w związku z tym odmówić przyjemności złożenia trzykrotnych życzeń.

Komunikat niespecjalny

Podczas spotkania redakcyjnego uzgodniliśmy wspólnie, że powinniśmy Was drodzy czytelnicy poinformować o zmianach jakie się właśnie dokonują w składzie redakcyjnym naszego portalu.
Otóż sytuacja jest dobra ale nie beznadziejna…

Ostatnie komentarze

 • profile
  http://2ndhomeblog.net: http://2ndhomeblog.net

  Czytaj więcej...

   
 • e-lusterko.pl
  Artykuł niczego sobie. Będę tu częściej

  Czytaj więcej...

   
 • Rafaello diTravelfan
  Hej ! Jestem świeżo po lekturze Twojej barwnej relacji z imprezy Kolory pustynnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • http://signilight-
  Super artykuł! Dziękuję bardzo, na pewno wrócę.

  Czytaj więcej...

   
 • www.
  Nie do końca ze wszystkim się zgodzę, ale w gruncie rzeczy dobrze napisane i będę ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Newsletter